Planowanie indywidualnych podróży i organizacja przez ekspertów

Marzysz o podróży do Tajlandii, ale nie chcesz jechać z biurem podróży w dużej grupie, albo nie masz czasu na przeszukanie informacji w internecie, wybranie najlepszych wariantów/hoteli/logistyki i zrobienie rezerwacji? Chcesz jakościowo lepiej niż przez przez biuro ale taniej niż wycieczki grupowe? A może jak najtaniej ale z profesjonalnym planem? Wykonaj 3 proste kroki:

t

Wypełnij kwestionariusz

Wypełnij krótki kwestionariusz abyśmy poznali Twoje plany; przewidywany termin, atrakcje i destynacje oraz aktywności które Cię interesują, Twoje preferencje zwiedzania i styl podróżowania.

k

Zaplanujmy podróż

Przygotujemy wstępny program wyprawy, który następnie wspólnie skorygujemy.  Nasi eksperci na miejscu dobiorą hotele zgodne z Twoim standardem zakwaterowania i w przewidzianym budżecie. W oparciu o 20 lat doświadczeń wybierzemy najlepszą logistykę do realizacji Twojej podróży.

R

Wybierz usługi organizacji

Wysyłamy Ci szczegółowy program podróży z dokładnymi adresami, mapy i porady, namiary na przewodników i środki transportu. Kontaktowe numery telefonów komórkowych do nas i przewodników. W zależności od Twojego wyboru naszych usług; rezerwacji dokonujesz sam lub my dokonujemy rezerwacji poszczególnych elementów programu.

NASZA OFERTA

Peter Pan Travel Asia oferuje personalizowane planowanie i organizację wycieczek w południowo-wschodniej Azji. Tworzone przez naszych ekspertów trasy wypraw obejmują szczegółowe planowanie z wieloma opcjami. Zapewniamy ten serwis mając za sobą 20-letnie doświadczenie w organizacji wypraw w Azji. Znamy doskonale destynacje podróży, nasi eksperci mieszkają na stałe w Azji południowo-wschodniej, szef biura – Dariusz Piotr Palczewski jest rezydentem od 30 lat w Tajlandii. Opłaty za planowanie i organizację podróży są stałe i obejmują projektowanie wyprawy, szczegółowe doradztwo hoteli, logistyki i wycieczek, porady restauracji i lokalnych potraw a nawet włączenia elementów, które standardowo nie używają biura podróży w swoich ofertach.

Nasz model biznesowy to konsultant i doradca, a nie klasyczne biuro podróży, dlatego pobieramy stałe opłaty za nasze usługi, a nie otrzymujemy żadnych zysków od poszczególnych świadczeń turystycznych, hoteli czy wycieczek. Działamy w pełni transparentnie. Przykład: rezerwujemy dla Ciebie przewodnika w Kambodży a Ty płacisz mu stawkę dzienną, 45.-$ na miejscu,  bez żadnego dodatkowego profitu dla nas.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ten model biznesowy przyniesie Tobie duże oszczędności w stosunku do klasycznej oferty od biura podróży.

UWAGA: Jesteśmy firmą zajmującą się planowaniem podróży za opłatą. Szczegóły i opłaty naszych dwóch różnych usług planowania i organizacji wypraw w Azji południowo-wschodniej można znaleźć w tabelce poniżej – przewiń w dół, aby zobaczyć usługę, która najlepiej spełnia Twoje wymagania i potrzeby.

SZCZEGÓŁY NASZEGO PLANOWANIA
Przygotujemy sugerowaną trasę, która zawiera wszystko, co wstępnie planujesz oraz sobie wymarzysz, oraz kilka rzeczy, które naszym zdaniem też Ci się spodoba. Pod koniec tej fazy dowiesz się, jakie są najważniejsze momenty tej wyprawy. Będziesz wiedzieć, ile czasu spędzasz w każdym miejscu i jak podróżujesz z punktu A do punktu B po trasie podróży.

ZAKWATEROWANIE
Po utworzeniu i uzgodnieniu z Tobą szczegółowej trasy, doradzimy sprawdzone hotele, które są dostępne dla twoich dat, spełniają twoje preferencje i mieszczą się w Twoim budżecie.

WYCIECZKI I LOGISTYKA
Rezerwujemy w Twoim imieniu prywatnych przewodników, transport i wycieczki. Dostarczamy mapy. Wynajmujemy samochody i kierowców. Wykupujemy w Twoim imieniu bilety na pociągi lub autobusy w celu zapewnienia sprawnej logistyki podróży.

POSIŁKI
Doradzimy lokalne restauracje. Przekażemy Ci listę polecanych potraw z lokalnych kuchni.